facebook
Witaj na Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Sopocie
grafika
  • Zaoczne Liceum Ogólnokształcące - od środka
  • Książki dydaktyczne

::Adres

 
Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Sopocie
ul. Al.Niepodległości 751, Sopot

tel/fax: 58 551-26-26

SEKRETARIAT (pok.nr U13):

poniedziałek   9.00-13.00

czwartek        10.00-15.00

w czasie zjazdów sob-ndz. 8:00-15:00
mail: liceumzaoczne@op.pl

::AKTUALNOŚCI

 
Zmiany w systemie finansowania placówki od roku szkolnego 2018/19.

Numer konta, na które nalezy wnosić opłaty:
Bank Credit Agricole SA 

24 1940 1076 3194 9008 0000 0000 

Liceum zaoczne dla dorosłych

EGZAMIN MATURALNY - ORGANIZACJA


Szanowni Państwo,

przypominamy, że zgodnie z harmonogramem CKE https://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY/E8%20EM%20Komunikat%20o%20harmonogramie%202022.pdf egzamin maturalny z 3 głównych przedmiotów odbywają się:

4 maja - język polski - poziom podstawowy

5 maja - matematyka - poziom podstawowy

6 maja - język angielski - poziom podstawowy.

Wszystkie w/w egzaminy piszemy w wolnostojącym budynku sali gimnastycznej należącej do II Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie.

Prosimy o przybycie o godzinie 8.30 z dokumentem tożsamości, czarnym długopisem, a na egzamin z matematyki także z przyborami wymienionymi w komunikacie Dyrektora CKE http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/E8%20EM%20Komunikat%20o%20przyborach%202022.pdf (linijka, cyrkiel, kalkulatur prosty!)

Pozostałe dni i godziny egzaminów pisemnych na poziomie rozszerzonym proszę kontrolować na podstawie załączonego harmonogramu, przybywanie 30 minut przed egzaminem.

Egzaminy z przedmiotów rozszerzonych będą odbywały się w wolnostojącym, jednopiętrowym budynku na tyłach II LO w Sopocie, w którym mieści się także punkt wspomagania Ukrainy.

Dyrekcja


więcej

Odbiór świadectw ukończenia szkoły - SEMESTR VI


Szanowni Abiturienci,

informujemy, że świadectwa ukończenia szkoły można będzie odebrać w sekretariacie, w poniedziałek 02.05.2022

w godzinach 10.00-13.00.

Gratulujemy!!

Dyrekcja


więcej

ZMIANY GODZIN PRACY SEKRETARIATU


SZANOWNI PAŃSTWO,
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD NOWEGO ROKU ZMIENIAJĄ SIĘ GODZINY PRACY SEKRETARIATU.
PONIEDZIAŁEK 9.00-13.00
CZWARTEK 10.00-15.00
DYREKCJA

więcej

ZAJĘCIA ONLINE W DO CZERWCA 2022


SZANOWNI PAŃSTWO,
W ZWIĄZKU Z ROSNĄCĄ IV FALĄ PANDEMII ORAZ ZAPOWIADANĄ V UTRZYMUJEMY ZAJĘCIA NA PLATFORMIE TEAMS DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO, CZYLI DO CZERWCA 2022. 
PRZEKAZUJĘ PAŃSTWU TĘ INFORMACJĘ, ABYŚCIE MOGLI ZAPLANOWAĆ UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH ONLINE W ODPOWIEDNICH TERMINACH ZE WZGLĘDU NA OBOWIĄZEK REALIZACJI 50% KAŻDYCH ZAJĘĆ.

Z ŻYCZENIAMI NORMALNOŚCI I ZDROWIA W NOWYM ROKU.
DYREKCJA LICEUM ZAOCZNEGO
 

więcej

FREKWENCJA


SZANOWNI PAŃSTWO,
UPRZEJMIE PRZYPOMINAMY, ŻE, ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MEiN, DO ZALICZENIA SEMESTRU WYMAGANY JEST 50% UDZIAŁ W ZAJĘCIACH SZKOLNYCH.
DYREKCJA

więcej

Organizacja roku szkolnego 2021/2022


Szanowni Państwo,
zajęcia w roku szkolnym 2021/22  ze względu na zdrowie Państwa i nauczycieli będą odbywały się w trybie hybrydowym. jeden zjazd stacjonarnie, drugi na Platformie Teams.
Do zobaczenia 11.09.2021 w pierwszym dniu zajęć stacjonarnych.
Dyrekcja

więcej

NABÓR NA WSZYSTKIE SEMESTRY


UWAGA!!
DO KOŃCA LUTEGO 2021 TRWAJĄ ZAPISY NA SEMESTR PIERWSZY ORAZ UZUPEŁNIAJĄCO NA WSZYSTKIE SEMESTRY!!!
ZAPRASZAMY DO NAUKI W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE!

więcej

Intrukcja Teams


Szanowni Państwo, 
w dniach od 13 do 16 listopada otrzymali Państwo wiadomości mailowe z danymi do logowania tj. loginem oraz hasłem do platformy Microsoft Teams. Nadawcą tych wiadomości był system MICROSOFT a nie LiceumZaoczne - wiadomości były generowane automatycznie. Prosimy więc sprawdzić w skrzynce odbiorczej lub wiadomościach usuniętych wiadomości otrzymane od Microsoft.
Hasła, które Państwo otrzymaliście są w 100% poprawne - są one generowane automatycznie przez system Microsoft, nie ustawiamy je dla Państwa. Jeśli macie Państwo problem z zalogowaniem najprawdopodobniej macie Państwo konto na Microsoft np. utworzone na potrzeby konfigurowania komputera. 
INSTRUKCJA LOGOWANIA
1. Pobierz aplikację Microsoft Teams na komputer lub telefon (poniżej link do wersji na komputer / laptop). Wersja na użądzenia mobilne dostępna będzie w zależności od systemu operacyjnego IOS / Android w sklepie lub AppStore
  https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/log-in
2. Zaloguj się używając otrzymanego logina oraz hasła tymczasowego 
login zawsze dla wszystkich użytkowników Teams naszej szkoły jest ustawiony domyślnie jako
imięnazwisko@liceum-zaoczne.sopot.pl
Hasła tymczasowe składają się z trzech pierwszych liter oraz czterech cyfr np. Qwe1234
3. Zmień hasło tymczasowe na własne - system wymaga utworzenia hasła z dużymi znakami oraz znakami specjalnymi tj. !@#$
4. W systuacji, w której system wymusza potwierdzenie tożsamości oraz podania nr telefonu, na dole ekranu po prawej stronie NACIŚNIJ OPCJĘ - POMIŃ 
5. GOTOWE - dołącz do zajęć 
Jeśli nie mogą Państwo zalogować się przy użyciu hasła tymczasowego z powodu wyżej opisanego, najczęstrzego problemu jakim jest posiadanie wcześniejszego konta Microsoft zaloguj się do programu Microsoft i skonfiguruj konto poprzez stronę portal.office.com   i postępuj zgodnie z powyższą instrukcją. 
 
Jeśli nie macie Państwo loginu i hasła tymczasowego ponieważ mail systemowy został przez Państwa usunięty - prosimy o kontakt drogą mailową na adres liceumzaoczne@op.pl 
 

więcej

Informacje ogólne


Przedstawiamy Państwu liceum zaoczne dla osób dorosłych, mieszczące się  w Sopocie. To szkoła, do której mogą zapisać się osoby powyżej 18 roku życiu lub takie, które w roku rozpoczęcia nauki ukończą 18 lat. Dwuletnia lub trzyletnia nauka może zaowocować uzyskaniem wykształcenia średniego wraz z prawem przystąpienia do matury. W naszej szkole możecie Państwo liczyć na przyjazne i życzliwe podejście. Zatrudniamy grono doświadczonych pedagogów, pracujemy na sprawdzonych podręcznikach i materiałach dydaktycznych

więcej

Zapisy


Przyjmujemy na wszystkie semestry (stały nabór).
Początek nowego semestru - luty oraz wrzesień.
Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Sopocie przeznaczone jest dla osób dorosłych i tych, które ukończyły lub w roku rozpoczęcia nauki ukończą 18 lat, w uzasadnionych przypadkach przyjmujemy również osoby młodsze. W naszej szkole naukę mogą rozpocząć absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły zasadniczej

W przypadku osób, które kiedyś zaliczyły w innej szkole średniej (liceum lub technikum) jeden bądź kilka semestrów, istnieje możliwość przyjęcia słuchacza na semestr programowo wyższy
.

więcej

Frekwencja


Słuchaczy prosimy o kontrolowanie frekwencji - co najmniej 50% obecności jest warunkiem kontynuowania nauki

więcej
Jesteśmy na Google+
Google+